Ansatte

Ena Juhl

Ena Juhl

Leder

Mail: ena@fisken.org
Telefon: 42 75 48 44  

Ali Alwan

Ali Alwan

Pædagogisk medarbejder, Værestedet

Tine Marie Pedersen

Tine Marie Pedersen

(På barsel) Projektleder i Udd. og Praktik Kommunikationsansvarlig

Katrine Ertmann

Katrine Ertmann

Projektleder, Fritidsjob Vesterbro

Mail: katrine@fisken.org
Telefon: 23 84 23 26

Azra Basic

Azra Basic

Projektmedarbejder på statsborgerskab

Mail: azra@fisken.org
Telefon: 50 27 77 11

Ronja Sandberg

Ronja Sandberg

Studentermedhjælper, Fritidsjob Vesterbro

Lise Vindel

Lise Vindel

Projektleder, Fritidsjob Valby

Mail: Lise@fisken.org
Telefon: 53 63 84 24 

Ginnie Golterman

Ginnie Golterman

Pædagogisk projektleder i Værestedet

Mail: Ginnie@fisken.org
Telefon: 93 840656

Stine Busk Andersen

Stine Busk Andersen

Praktikant, Fritidsjob Vesterbro

Mail: fjf@fisken.org
Telefon: 25 14 91 48

Maja Thorsteinsson

Maja Thorsteinsson

Souschef og kommunikationsansvarlig

Mail: maja@fisken.org
Telefon: 27 57 75 87 

Nikoline Sten

Nikoline Sten

Projektleder for uddannelse og praktik

Mail: nikoline@fisken.org
Telefon: 25 38 75 88

Louise Christensen

Louise Christensen

Praktikant, Fritidsjob Vesterbro

Mail: fjf@fisken.org
Telefon: 22 77 04 53

Frivillige

Poul

Poul

Frivillig hos Fritidsjob Vesterbro

Jakob

Jakob

Frivillig i Værestedet

Søren

Søren

Frivillig i Værestedet

Lea

Lea

Frivillig Mentor

Jesper Friis

Jesper Friis

Frivillig Mentor

Vibeke

Vibeke

Frivillig hos Fritidsjob Vesterbro

 

Jesper

Jesper

Frivillig Mentor

Hans-Henrik

Hans-Henrik

Frivillig Mentor

Anne Kristine

Anne Kristine

Frivillig Mentor

Erik

Erik

Frivillig Mentor

Louise

Louise

Frivillig i statsborgerskab

Karoline

Karoline

Frivillig i værestedet

Ednan

Ednan

Frivillig Mentor

Hamid

Hamid

Frivillig Mentor

Flemming

Flemming

Frivillig Mentor

Dea

Dea

Frivillig i Værestedet

Charlotte

Charlotte

Frivillig i Værestedet

Bestyrelse og protektor

Protektor:

Stine Bosse, dansk erhvervsleder

Bestyrelse:

Formand Flemming Bert Midtgaard, advokat

                                                                                             Badar Shah, fuldmægtig hos Borger- og Retssikkerhedschefen

Anders Steen Johansen, økonomi- og analysekonsulent

Claus Bjørn Billehøj, partner hos Mobilize Strategy Consulting

Dina Murad, rådgiver i Dansk Flygtningehjælp

Foreningen FISKEN - Ingerslevsgade 108, 1705 København V - Telefon: 31 64 48 99 - Mail: info@fisken.org - CVR nummer: 29 14 50 67