Ansatte

Ena Juhl

Ena Juhl

Leder

Mail: ena@fisken.org
Telefon: 42 75 48 44  

Jihad Ibrahim

Jihad Ibrahim

Pædagog i Værestedet, deltid

Danny Leonhardt

Danny Leonhardt

Pædagogisk medarbejder i Værestedet

Katrine Ertmann

Katrine Ertmann

Projektleder i Værestedet / Statsborgerskab

Mail: katrine@fisken.org
Telefon: 23 84 23 26

Kira Jelver

Kira Jelver

Projektmedarbejder i Fritidsjob Vesterbro

Telefon: 22 22 99 85

Janni Stenderup

Janni Stenderup

Projektleder for Mentor

Mail: janni@fisken.org
Telefon: 42 94 24 53

Tine Marie Pedersen

Tine Marie Pedersen

Projektleder i Udd. og Praktik Kommunikationsansvarlig

Mail: tine@fisken.org
Telefon: 25 38 75 88

Azra Basic

Azra Basic

Projektmedarbejder på statsborgerskab

Mail: azra@fisken.org
Telefon: 50 27 77 11

Andreas Schytt

Andreas Schytt

Praktikant for Fritidsjob og kommunikation

Mail: Andreas@fisken.org
Telefon: 22 77 04 53

Maja Thorsteinsson

Maja Thorsteinsson

Souschef

Mail: maja@fisken.org
Telefon: 27 57 75 87 

Lise Vindel

Lise Vindel

Projektleder, Fritidsjob Valby

Mail: lise@fisken.org
Telefon: 53 63 84 24 

Clara Bergmann Hannibal

Clara Bergmann Hannibal

Praktikant for Fritidsjob

Mail: fjf@fisken.org
Telefon:  25 149 148

Frivillige

Poul

Poul

Frivillig hos Fritidsjob Vesterbro

Jakob

Jakob

Frivillig i Værestedet

Danny

Danny

Frivillig Mentor

Søren

Søren

Frivillig i Værestedet

Lea

Lea

Frivillig Mentor

Dea

Dea

Frivillig i Værestedet

Ednan

Ednan

Frivillig Mentor

Vibeke

Vibeke

Frivillig hos Fritidsjob Vesterbro

 

Jesper

Jesper

Frivillig Mentor

Telefon: 

Hans-Henrik

Hans-Henrik

Frivillig Mentor

Mail: janni@fisken.org
Telefon: 42 94 24 53

Simone

Simone

Frivillig Mentor

Nikolai

Nikolai

Frivillig Mentor

Jesper Friis

Jesper Friis

Frivillig Mentor

Anne Kristine

Anne Kristine

Frivillig Mentor

Erik

Erik

Frivillig Mentor

Kira

Kira

Frivillig Mentor

Pia

Pia

Frivillig Mentor

Louise

Louise

Frivillig i statsborgerskab

Doaa

Doaa

Frivillig Mentor

Patrick

Patrick

Frivillig Mentor

Ali

Ali

Frivillig Mentor

Hamid

Hamid

Frivillig Mentor

Helene

Helene

Frivillig Mentor

Mehmet

Mehmet

Frivillig Mentor

Kasper

Kasper

Frivillig Mentor

Laura

Laura

Frivillig Mentor

Flemming

Flemming

Frivillig Mentor

Mail: maja@fisken.org
Telefon: 27 57 75 87

Bestyrelse og protektor

Protektor:

Stine Bosse, dansk erhvervsleder

Bestyrelse:

Formand Flemming Bert Midtgaard, advokat

Anders Steen Johansen, økonomi- og analysekonsulent

Bjørn Wahlsten

Claus Bjørn Billehøj, direktør

Dina Murad, Rådgiver i Dansk Flygtningehjælp, frivillig repræsentant

Foreningen FISKEN - Dybbølsgade 61,1721 København V - Telefon: 33 31 97 55 - Mail: info@fisken.org - CVR nummer: 29 14 50 67