Ansatte

Ena Juhl

Ena Juhl

Leder

Mail: ena@fisken.org
Telefon: 42 75 48 44  

Jihad Ibrahim

Jihad Ibrahim

Pædagog i Værestedet, deltid

Lasse Garfield

Lasse Garfield

Medhjælper i Værestedet, deltid

Casper Jensen

Casper Jensen

Projektleder i FISKEN 18+

Mail: casper@fisken.org
Telefon: 42 94 24 53 

Marie Bjørg Møller

Marie Bjørg Møller

Projektleder i Fritidsjobformidlingen

Tine Pedersen

Tine Pedersen

Projektleder i FREMTID

Mail: tine@fisken.org
Telefon: 25 38 75 88

Katrine Ertmann

Katrine Ertmann

Studentermedhjælper i Fritidsjobformidlingen

Mail: katrine@fisken.org
Telefon: 20 93 45 25

Lise Vindel

Lise Vindel

Projektleder, Fritidsjobformidlingen Valby

Mail: lise@fisken.org
Telefon: 53 63 84 24 

Maja Thorsteinsson

Maja Thorsteinsson

Souschef (barsel)

Mail: maja@fisken.org
Telefon: 27 57 75 87 

Frivillige

Sebastian Thorning Jensen

Sebastian Thorning Jensen

Frivillig mentor

Kit Bøggild

Kit Bøggild

Frivillig mentor

Nadia Vesterlind

Nadia Vesterlind

Frivillig i Værestedet

Mehmet Bahadir Dagli

Mehmet Bahadir Dagli

Frivillig mentor

Simone Ulsø

Simone Ulsø

Frivillig mentor

Azra Basic

Azra Basic

Frivillig i Værestedet

Kira Jelver

Kira Jelver

Frivillig mentor

Didde Wahlgren

Didde Wahlgren

Frivillig mentor

Erik Riis Andreasen

Erik Riis Andreasen

Frivillig mentor

Danny Leonhardt

Danny Leonhardt

Frivillig i Værestedet

Christian Stærkær Nielsen

Christian Stærkær Nielsen

Frivillig mentor

Caroline Dorfelt

Caroline Dorfelt

Frivillig i Fritidsjobformidlingen

Saiqa Khan

Saiqa Khan

Frivillig i Værestedet

Niclas Gomes

Niclas Gomes

Frivillig i Værestedet

Sercan Kilic

Sercan Kilic

Frivillig Mentor

Vibeke Fensløv

Vibeke Fensløv

Frivillig i Fritidsjobformidlingen

Bestyrelse og protektor

Protektor:

Stine Bosse, dansk erhvervsleder

Bestyrelse:

Formand Flemming Bert Midtgaard, advokat

Anders Steen Johansen, økonomi- og analysekonsulent

Bjørn Wahlsten

Claus Bjørn Billehøj, direktør

Saiqa Khan, læge, frivillig repræsentant

Foreningen FISKEN - Dybbølsgade 61,1721 København V - Telefon: 33 31 97 55 - Mail: info@fisken.org - CVR nummer: 29 14 50 67