Ansatte

Ena Juhl

Ena Juhl

Leder

Mail: ena@fisken.org
Telefon: 42 75 48 44  

Lær Ena at kende her

Jihad Ibrahim

Jihad Ibrahim

Pædagog i Værestedet, deltid

Danny Leonhardt

Danny Leonhardt

Pædagogisk medarbejder i Værestedet

Katrine Ertmann

Katrine Ertmann

Projektleder i Værestedet / Statsborgerskab

Mail: katrine@fisken.org
Telefon: 23 84 23 26

Karoline

Karoline

Projektmedarbejder i Fritidsjobformidlingen

Kira Jelver

Kira Jelver

Projektmedarbejder i Fritidsjobformidlingen

Telefon: 22 22 99 85

Tine Marie Pedersen

Tine Marie Pedersen

Projektleder i Udd. og Praktik Kommunikationsansvarlig

Mail: tine@fisken.org
Telefon: 25 38 75 88

Azra Basic

Azra Basic

Projektmedarbejder på statsborgerskab

Janni Stenderup

Janni Stenderup

Projektleder for Mentor

Mail: janni@fisken.org
Telefon: 42 94 24 53

Maja Thorsteinsson

Maja Thorsteinsson

Souschef

Mail: maja@fisken.org
Telefon: 27 57 75 87 

Lise Vindel

Lise Vindel

Projektleder, Fritidsjobformidlingen Valby

Mail: lise@fisken.org
Telefon: 53 63 84 24 

Frivillige

Jhon Angel Bak

Jhon Angel Bak

Frivillig mentor

Kit Bøggild

Kit Bøggild

Frivillig mentor

Mehmet Bahadir Dagli

Mehmet Bahadir Dagli

Frivillig mentor

Hans-Henrik Ustvedt

Hans-Henrik Ustvedt

Frivillig mentor

Søren Ansbjerg

Søren Ansbjerg

Frivillig i værestedet

Simone Ulsø

Simone Ulsø

Frivillig mentor

Kira Jelver

Kira Jelver

Frivillig mentor

Didde Wahlgren

Didde Wahlgren

Frivillig mentor

Malene Franklen

Malene Franklen

Frivillig mentor

Erik Riis Andreasen

Erik Riis Andreasen

Frivillig mentor

Christian Stærkær Nielsen

Christian Stærkær Nielsen

Frivillig mentor

Vibeke Fensløv

Vibeke Fensløv

Frivillig i Fritidsjobformidlingen

Helene Guckelberger

Helene Guckelberger

Frivillig mentor

Niclas Gomes

Niclas Gomes

Frivillig i Værestedet

Sercan Kilic

Sercan Kilic

Frivillig Mentor

Poul Hansen

Poul Hansen

Frivillig i fritidsjobformidlingen

Hamid Ijaz

Hamid Ijaz

Frivillig mentor

Bestyrelse og protektor

Protektor:

Stine Bosse, dansk erhvervsleder

Bestyrelse:

Formand Flemming Bert Midtgaard, advokat

Anders Steen Johansen, økonomi- og analysekonsulent

Bjørn Wahlsten

Claus Bjørn Billehøj, direktør

Saiqa Khan, læge, frivillig repræsentant

Foreningen FISKEN - Dybbølsgade 61,1721 København V - Telefon: 33 31 97 55 - Mail: info@fisken.org - CVR nummer: 29 14 50 67