MØD FISKENS MEDARBEJDERE, BESTYRELSE OG FRIVILLIGE  

ANSATTE

Ena Juhl

Ena Juhl

Leder

Mail: ena@fisken.org
Telefon: 42 75 48 44  

Tine Pedersen

Tine Pedersen

Projektleder i FREMTID

Mail: tine@fisken.org
Telefon: 25 38 75 88

Casper Jensen

Casper Jensen

Projektleder i FISKEN 18+

Mail: casper@fisken.org
Telefon: 42 94 24 53 

Anne-Grethe Vagner Larsen

Anne-Grethe Vagner Larsen

Pædagogisk koordinator i Værestedet

Mail: anne-grethe@fisken.org
Telefon: 23 84 23 26 

Maja Thorsteinsson

Maja Thorsteinsson

Souschef

Mail: maja@fisken.org
Telefon: 27 57 75 87 

Katrine Ertmann

Katrine Ertmann

Studentermedhjælper i Fritidsjobformidlingen

Mail: katrine@fisken.org
Telefon: 20 93 45 25

Lise Vindel

Lise Vindel

Projektleder, Fritidsjobformidlingen Valby

Mail: lise@fisken.org
Telefon: 53 63 84 24 

Lasse Garfield

Lasse Garfield

Medhjælper i Værestedet, deltid

Jihad Ibrahim

Jihad Ibrahim

Pædagog i Værestedet, deltid

Marie Bjørg Møller

Marie Bjørg Møller

Projektleder i Fritidsjobformidlingen

Klara Jesting

Klara Jesting

Praktikant i Fritidsjobformidlingen

Sofie Kold

Sofie Kold

Praktikant i Fritidsjobformidlingen

Rosa

Rosa

Praktikant i Fritidsjobformidlingen Valby

FRIVILLIGE 

Sebastian Thorning Jensen

Sebastian Thorning Jensen

Frivillig mentor

Kit Bøggild

Kit Bøggild

Frivillig mentor

Nadia Vesterlind

Nadia Vesterlind

Frivillig i Værestedet

Mehmet Bahadir Dagli

Mehmet Bahadir Dagli

Frivillig mentor

Didde Wahlgren

Didde Wahlgren

Frivillig mentor

Kira Jelver

Kira Jelver

Frivillig mentor

Azra Basic

Azra Basic

Frivillig i Værestedet

Simone Ulsø

Simone Ulsø

Frivillig mentor

Caroline Dorfelt

Caroline Dorfelt

Frivillig i Fritidsjobformidlingen

Erik Riis Andreasen

Erik Riis Andreasen

Frivillig mentor

Danny Leonhardt

Danny Leonhardt

Frivillig i Værestedet

Christian Stærkær Nielsen

Christian Stærkær Nielsen

Frivillig mentor

Vibeke Fensløv

Vibeke Fensløv

Frivillig i Fritidsjobformidlingen

Niclas Gomes

Niclas Gomes

Frivillig i Værestedet

Saiqa Khan

Saiqa Khan

Frivillig i Værestedet

Sercan Kilic

Sercan Kilic

Frivillig Mentor

BESTYRELSE OG PROTEKTOR

Flemming Bert Midtgaard, advokat

Flemming Bert Midtgaard, advokat

Bestyrelsesformand

Saiqa Khan, læge

Saiqa Khan, læge

Bestyrelsesformand, frivillig repræsentant

Anders Steen Johansen, økonomi- og analysekonsulent

Anders Steen Johansen, økonomi- og analysekonsulent

Bestyrelsemedlem

Stine Bosse

Stine Bosse

Protektor

Bjørn Wahlsten

Bjørn Wahlsten

bestyrelsesmedlem

Claus Bjørn Billehøj, direktør

Claus Bjørn Billehøj, direktør

bestyrelsesmedlem

Foreningen FISKEN - Dybbølsgade 61,1721 København V - Telefon: 33 31 97 55 - Mail: info@fisken.org - CVR nummer: 29 14 50 67