// Medarbejdere

Bestyrelse og protektor

FISKENs bestyrelse

FISKENs bestyrelse

Stine Bosse

Stine Bosse

Ansatte

Marie Bjørg Møller

Studentermedhjælper i Fritidsjobformidlingen

Marie Bjørg Møller

Telefon: 22 77 04 73

Email: marie@fisken.org

Ena Juhl

Leder

Ena Juhl

Telefon: 42 75 48 44

Email: ena@fisken.org

Maja Thorsteinsson

Souschef

Maja Thorsteinsson

Telefon: 27 57 75 87

Email: maja@fisken.org

Anne Mahler

Studentermedhjælper i Fritidsjobformidlingen

Anne Mahler

Telefon: 25 14 91 48

Email: anne@fisken.org

Casper Jensen

Projektleder i FISKEN 18+

Casper Jensen

Telefon: 42 94 24 53

Email: casper@fisken.org

Lise Vindel

Projektleder, Fritidsjobformidlingen Valby

Lise Vindel

Telefon: 53 63 84 24

Email: lise@fisken.org

Jihad Ibrahim

Pædagog i Værestedet

Jihad Ibrahim

Tarek Akkaoui

Pædagogmedhjælper i Værestedet

Tarek Akkaoui

Nikoline Sten

Studentermedhjælper i Fritidsjobformidlingen

Nikoline Sten

Telefon: 22 22 99 85

Email: nikoline@fisken.org

Praktikanter

Lasse Garfield

Medhjælper i Værestedet

Lasse Garfield

Frivillige

Josipa Bicanic

Frivillig i Værestedet

Josipa Bicanic

Anders Jensen

Frivillig i FISKEN 18+

Anders Jensen

Didde Wahlgren

Frivillig i FISKEN 18+

Didde Wahlgren

Helle Nees

Frivillig i FISKEN 18+

Helle Nees

Abbas Saeed

Frivillig i FISKEN 18+

Abbas Saeed

Janni Stenderup

Frivillig i FISKEN 18+

Janni Stenderup

Laura Elisabeth Kudsk Brink

Frivillig i FISKEN 18+

Laura Elisabeth Kudsk Brink

Vibeke Fensløv

Frivillig i Fritidsjobformidlingen

Vibeke Fensløv

Nadia Vesterlind

Frivillig i Værestedet

Nadia Vesterlind

Dina Murad

Frivillig i Værestedet

Dina Murad

Baker Matovu

Frivillig i Værestedet

Baker Matovu

Ida Marie Dahlbæk Pedersen

Frivillig i Værestedet

Ida Marie Dahlbæk Pedersen

Jacob Meyer

Frivillig i Værestedet

Jacob Meyer

Saiqa Khan

Frivillig i Værestedet

Saiqa Khan

Signe Spelling

Frivillig i FISKEN 18+

Signe Spelling

Jesper Rasmussen

Frivillig i FISKEN 18+

Jesper Rasmussen

Qusai

Frivillig i Værestedet

Qusai

Jesper Banzon

Frivillig i FISKEN 18+

Jesper Banzon

Signe Johansen

Frivillig i Fritidsjobformidlingen

Signe Johansen