// Medarbejdere

Ansatte

Britt Naundrup

Pædagog

Britt Naundrup

Telefon: 23 84 23 26

Email: britt@fisken.org

Casper Jensen

Studentermedhjælper

Casper Jensen

Telefon: 42 94 24 53

Email: casper@fisken.org

Ena Juhl

Leder

Ena Juhl

Telefon: 42 75 48 44

Email: ena@fisken.org

Jihad Ibrahim

Pædagog

Jihad Ibrahim

Telefon:

Email:

Katrine Ertmann

Studentermedhjælper i Fritidsjobformidlingen

Katrine Ertmann

Telefon: 20 93 45 25

Email: katrine@fisken.org

Lise Vindel

Projektkoordinator, FJF Kulbanekvarteret

Lise Vindel

Telefon: 53 63 84 24

Email: lise@fisken.org

Maja Thorsteinsson

Souschef

Maja Thorsteinsson

Telefon: 27 57 75 87

Email: maja@fisken.org

Signe Geel

Studentermedhjælper i Fritidsjobformidlingen

Signe Geel

Telefon:

Email: signe@fisken.org

Tarek

Pædagogmedhjælper i Værestedet

Tarek

Telefon:

Email:

Trine Thinggaard Hansen

Studentermedhjælper i Værestedet

Trine Thinggaard Hansen

Telefon:

Email:

Praktikanter

Josephine Jensen

Praktikant i Fritidsjobformidlingen

Josephine Jensen

Mette Sørensen

Praktikant i Fritidsjobformidlingen

Mette Sørensen

Qusai

Praktikant i Værestedet

Qusai

Frivillige

Baker Matovu

Frivillig i Værestedet

Baker Matovu

Dina Murad

Frivillig i Værestedet

Dina Murad

Emily Funder

Frivillig i Værestedet

Emily Funder

Helene Soderberg

Frivillig i Værestedet

Helene Soderberg

Ida Marie Dahlbæk Pedersen

Frivillig i Værestedet

Ida Marie Dahlbæk Pedersen

Imad Mohammed

Frivillig i 18+

Imad Mohammed

Jacob Meyer

Frivillig i Værestedet

Jacob Meyer

Jesper Banzon

Frivillig i 18+

Jesper Banzon

Jesper Rasmussen

Frivillig i 18+

Jesper Rasmussen

Saiqa Khan

Frivillig i Værestedet

Saiqa Khan

Signe Johansen

Frivillig i Fritidsjobformidlingen

Signe Johansen

Signe Spelling

Frivillig i 18+

Signe Spelling

Silke Verner

Frivillig i Værestedet

Silke Verner

Stig Bo Andersen

Frivillig i Fritidsjobformidlingen

Stig Bo Andersen