// Medarbejdere

Protektor

Læs om FISKENs bestyrelse

Læs om FISKENs bestyrelse

Stine Bosse

Stine Bosse

Ansatte

Ena Juhl

Leder

Ena Juhl

Telefon: 42 75 48 44

Email: ena@fisken.org

Maja Thorsteinsson

Souschef

Maja Thorsteinsson

Telefon: 27 57 75 87

Email: maja@fisken.org

Britt Naundrup

Faglig koordinator i Værestedet

Britt Naundrup

Telefon: 23 84 23 26

Email: britt@fisken.org

Casper Jensen

Projektkoordinator i FISKEN 18+

Casper Jensen

Telefon: 42 94 24 53

Email: casper@fisken.org

Lise Vindel

Projektleder, Fritidsjobformidlingen Valby

Lise Vindel

Telefon: 53 63 84 24

Email: lise@fisken.org

Jihad Ibrahim

Pædagog i Værestedet

Jihad Ibrahim

Trine Thinggaard Hansen

Studentermedhjælper i Værestedet

Trine Thinggaard Hansen

Tarek Akkaoui

Pædagogmedhjælper i Værestedet

Tarek Akkaoui

Katrine Ertmann

Studentermedhjælper i Fritidsjobformidlingen

Katrine Ertmann

Telefon: 20 93 45 25

Email: katrine@fisken.org

Signe Geel

Studentermedhjælper i Fritidsjobformidlingen

Signe Geel

Email: signe@fisken.org

Praktikanter

Mette Sørensen

Praktikant i Fritidsjobformidlingen

Mette Sørensen

Josephine Jensen

Praktikant i Fritidsjobformidlingen

Josephine Jensen

Qusai

Praktikant i Værestedet

Qusai

Frivillige

Dina Murad

Frivillig i Værestedet

Dina Murad

Emily Funder

Frivillig i Værestedet

Emily Funder

Baker Matovu

Frivillig i Værestedet

Baker Matovu

Ida Marie Dahlbæk Pedersen

Frivillig i Værestedet

Ida Marie Dahlbæk Pedersen

Jacob Meyer

Frivillig i Værestedet

Jacob Meyer

Saiqa Khan

Frivillig i Værestedet

Saiqa Khan

Silke Verner

Frivillig i Værestedet

Silke Verner

Imad Mohammed

Frivillig i 18+

Imad Mohammed

Signe Spelling

Frivillig i 18+

Signe Spelling

Jesper Rasmussen

Frivillig i 18+

Jesper Rasmussen

Jesper Banzon

Frivillig i 18+

Jesper Banzon

Signe Johansen

Frivillig i Fritidsjobformidlingen

Signe Johansen